Aktualności 2006

06 Listopada 2006 r

6 listopada br. w brzeskim ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na plakat o tematyce HIV/AIDS (w ramach kampanii pod hasłem "Rodzina razem przeciw AIDS"). Rywalizacja odbywała się wśród uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Nagrody laureatom wręczali Beata Rozmus - Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzegu oraz Wojciech Huczyński - burmistrz Brzegu. Konkurs został zorganizowany przez Urząd Miasta w Brzegu i Powiatowy Inspektorat Sanitarny.
I m-ce Sebastian Bar - plakat można będzie oglądać na terenie miasta 1 grudnia Wyróżnienia:
Ola Majewska
Justyna Podgórska

4 Września 2006 r

Dziś wyjątkowo bo 4 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007. Na wstępie chcielibyśmy przywitać nowych kolegów i koleżanki oraz życzyć Im wszystkiego dobrego i powodzenia w szkole. Jak co roku przywitał Nas dr inż. Zbigniew Olszewski dyrektor naszej szkoły, oraz zastępca dyrektora mgr Elżbieta Jurkowska. W tym roku maturę pisze klasa IV TA/TŹ i już teraz życzymy im pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości. A wszystkim uczniom dobrych wyników w nauce.

23 Czerwca 2006 r

Dzisiejszego dnia obyło się zakończenie roku szkolnego, klasa I TAK/TOŚ przygotowała apel i krótki artystyczno-humorystyczny występ. Osiągnięcia naszych uczniów to zdobycie III miejsca w konkursie "Wiem Wszystko o Swoim Powiecie" w który reprezentowali nas: Paweł Tokarczyk, Piotrek Strzelecki, oraz Dawid Dorociak uczniowie klasy III TA/TTŹ. I miejsce Sebastian Bar w I powiatowym konkursie fotograficznym o tematyce "Skutki Uzależnień". Blanka Kruk I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Mój Powiat" organizowany przez starostwo powiatowe. Justyna Majewska wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój Powiat". Wszystkich uczestników przygotował prof. Jerzy Dembiński.

22 Kwietnia 2006 r

W tym dniu odbył się odwołany przez powódź XII Primaaprilisowe Spotkanie Turystów Dolnośląskich. Na szczęście pogoda dopisała i wszystko odbyło się fantastycznie. Na miejscu można było się wpisać do księgi gości i otrzymać certyfikat uczestniczenia w tym zlocie. Nie zabrakło także konkursów, pierwszą taką konkurencją było przeciąganie liny, zdobyliśmy II miejsce . Następna atrakcja to strzelanie z łuku. Na końcu można było cieszyć się smakiem przepysznej grochówki.

21 Marca 2006 r

W tym dniu na Zamku odbył się finał konkursu "rozmowa o prace". W konkursie wzięły udział szkoły ponadgimnazjalne. Komisja wyłoniła zwycięzców tegorocznego konkursu i nagrodziła cennymi nagrodami. Nie zabrakło występów artystycznych, przedstawienie wykonane przez uczniów naszej szkoły pt. "druga strona medalu". Gospodarzem imprezy była nasza szkoła.